LinkIT informē par iespēju pieslēgt IPTV

26. Jan. 2018

LinkIT ban 3

Elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs SIA “LinkIT” piedāvā pieslēgt jaunu pakalpojumu! Tagad Tev ir iespēja skatīties televīziju, izmantojot savu interneta pieslēgumu! Pakalpojums tiek ieviests sadarbībā ar SIA ”Smart TV”, kas nodrošina pieeju jaunam televīzijas formātam. Pateicoties HDMI pieslēgumam, Tavs esošais televizors kļūs par īstu multimediju centru, nodrošinot iespēju skatīties TV kanālus un pieeju internetam.

Pateicoties augstajai attēla un skaņas kvalitātei IPTV formāts kļūst arvien populārāks televīzijas lietotāju vidū, tāpēc lielākā daļa televīzijas kanālu jau pārraida ne tikai parastajā ēterā, bet arī interneta telpā. Lai pieslēgtu IPTV nav nepieciešams satelīta šķīvis vai speciālas antenas – mūsdienu tehnoloģijas padara televīziju interaktīvu, līdz ar to jebkuru televīzijas pārraidi var ierakstīt, saglabāt arhīvā utt.

Tagad arī Tu vari izmantot šo jaunumu! Tavā rīcībā ir tehnisks risinājums, kas ļauj skatīties televīzijas pārraides augstākā kvalitātē, ar stabilu signālu, ko nodrošina mūsdienu tehnoloģijas, tādējādi padarot televīzijas skatīšanos ērtu un maksimāli komfortablu! 

LinkIT 

+371 68206620