LinkIT ban 3

Elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs SIA “LinkIT” piedāvā pieslēgt jaunu pakalpojumu! Tagad Tev ir iespēja skatīties televīziju, izmantojot savu interneta pieslēgumu! Pakalpojums tiek ieviests sadarbībā ar SIA ”Smart TV”, kas nodrošina pieeju jaunam televīzijas formātam. Pateicoties HDMI pieslēgumam, Tavs esošais televizors kļūs par īstu multimediju centru, nodrošinot iespēju skatīties TV kanālus un pieeju internetam.

2016. gada decembrī uzņēmumi SIA “LinkIT” un SIA “GP SYSTEMS” apvienoja savas biznesa daļas elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanas jomā, tādejādi paaugstinot abu uzņēmumu konkurētspēju šajā nozarē un piedāvājot plašākas iespējas esošiem un topošiem klientiem. Uzņēmumi turpmāk elektronisko sakaru pakalpojumus klientiem piedāvās ar SIA “LinkIT” zīmolu.

Jaunākie TNS Latvia Digital pētījuma rezultāti liecina, ka internetu 2016.gada pavasarī vismaz reizi mēnesī ir lietojuši vidēji 78% jeb 1 279 000 Latvijas iedzīvotāju vecumā no 15 līdz 74 gadiem, kas ir par 1 procentpunktu vairāk nekā 2015.gadā.

TechDay norisinās jau vairākus gadus, tā ir iespējams lielākā Latvijā pieejamā konference IT profesionāļiem un programmatūras izstrādātājiem Baltijas valstīs. Trijās norises dienās šī konference savedīs kopā vairāk nekā 1500 profesionāļu visās trīs Baltijas valstu galvaspilsētās un informēs par svaigāko un praktiskāko informāciju par jaunākajiem pakalpojumiem un iekārtām tirgū.

12. augustā Link!T un Jaunjelgavas dome parakstīja līgumu par elektronisko sakaru infrastruktūras ilgtermiņa nomu, kas ir izvietota un pārklāj Jaunjelgavas, Aizkraukles, Kokneses, Neretas, Pļaviņu un Skrīveru novadu (iepriekš Aizkraukles rajona) teritorijas. Līgums noslēgts uz 2015. gada 6. jūlijā notikušās izsoles rezultātu pamata.