World Linkit Logo

Mēs savienojam katru savu klientu ar plašo pasauli, kura, pateicoties internetam, ir tikai pāris klikšķu attālumā. Mēs patiesi ticam, ka šiem klikšķiem ir jābūt ātriem. Izvēlies, kurā pasaules malā vēlies nokļūt, bet mēs parūpēsimies par to, lai tas notiek ātri, stabili ātri!

Katrs klients mums ir īpašs. Mēs protam uzklausīt, tāpēc vari droši paļauties, ka vienmēr centīsimies atrast labāko risinājumu tieši Tev. Mūsu speciālisti ir zinoši arī citos "datoru" jautājumos un labprāt palīdzēs Tev, ja vien Tu mūs uzrunāsi.

 

Vēsture

Link!T ir SIA “Komerccentrs DATI grupa” elektronisko sakaru pakalpojumu zīmols, kurš tapis pavisam nesen, tikai 2015. gadā, bet pieredze mums ir liela. Elektronisko sakaru pakalpojumus (interneta piegādi) nodrošinām jau kopš 2003. gada. Starp mūsu klientiem ir pašvaldības un to uzņēmumi, protams, arī privāti lietotāji.

Speciālisti

Mēs varam lepoties ar to, ka mūsu komandā strādā augsti kvalificēti speciālisti ar vairāk kā 12 gadu pieredzi bezvadu interneta ieviešanā.

Mēs strādājām ar pasaulē modernāko tīkla aparatūru un plaši pazīstamiem zīmoliem MikroTik, Ericsson, Ubiquiti u.c.

Mums ir arī izcils pakalpojumu dienests, kurš Tev nodrošina iespēju pieteikt ķibeles ar internetu jebkurā diennakts laikā - e-pastā vai pa telefonu - un arī uzzināt termiņus, kad viss tiks salabots, būt informētam par notikumu attīstību!